Güncel Analiz programının konuğu Dr. Hüseyin Kami Büyüközer oldu
Güncel Analiz programının konuğu Dr. Hüseyin Kami Büyüközer oldu
GÜNCEL ANALİZ / 17 Ocak 2013
İşte programın detayları...

Her hafta birbirinden farklı konu ve konuklarla Türkiye'nin güncel ve siyasi nabzını ölçen 'Selçuk Yavuz ile Güncel Analiz' programı bu hafta yine çok önemli bir ismi canlı yayın konuğu olarak sizlerle buluşturdu.

Selçuk Yavuz ile Güncel Analiz programının 17 Ocak 2013 Perşembe tarihli canlı yayın konuğu GİMDES Başkanı ve Name Haber Yazarı Dr. Hüseyin Kami BÜYÜKÖZER oldu.
 
Selçuk Yavuz ile Güncel Analiz her Perşembe saat 12:00 - 13:00 arasında Medya FM'de.
 
Selçuk Yavuz ile Güncel Analiz programının konuğu olan GİMDES Başkanı Dr. Hüseyin Kami Büyüközer, son günlerde gündemi oluşturan ve insan sağlığını tehdit eden unsurlar hakkında önemli bilgiler verdi.
 
Son günlerde özellikle unlu mamüller çok aşırı derecede gündemde. Vatandaşlar neyi yiyip neyi içeceklerini şaşırmış durumda. Hastalık ve ameliyat oranları da son zamanlarda artış göstermiş bulunuyor.
 
Yiyecek ve içeceklerde katkı maddeleri mevcut. Ürün üzerindeki kodlar bu nitelikleri aktarıyor fakat kimse bunların ne olduğunu bilmiyor.
 
Dr. Kami Büyüközer, gündeme ilişkin ve önemli sağlık konularına yönelik bilgiler aktardı.

İşte programın detayları...

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.