Güncel Analiz Programı 1 Eylül 2012 Yayın Detayları
Güncel Analiz Programı 1 Eylül 2012 Yayın Detayları
GÜNCEL ANALİZ / 31 Ağustos 2012
'Selçuk Yavuz ile Güncel Analiz' programının 1 Eylül 2012 Cumartesi günü canlı yayın konuğu Nureddin Nebati oldu. İşte detaylar...

Yapımcılığını ve Sunuculuğunu  www.namehaber.com Yön. Kur. Bşk. Selçuk Yavuz'un yaptığı  'Selçuk Yavuz ile Güncel Analiz' programı tüm hızıyla devam ediyor.

'Selçuk Yavuz ile Güncel Analiz' programının 1 EYLÜL 2012 Cumartesi günü canlı yayın konuğu AK PARTİ GENEL MERKEZ TEŞKİLAT BAŞKAN YARDIMCISI, İSTANBUL MİLLETVEKİLİ ve TBMM SANAYİ, TİCARET, ENERJİ, TABİİ KAYNAKLAR, BİLGİ ve TEKNOLOJİ KOMİSYONU ÜYESİ NUREDDİN NEBATİ oldu.

İşte programın detayları...

Bölüm 1

Bölüm 2

Bölüm 3

Bölüm 4

Bölüm 5

Bölüm 6

NUREDDİN NEBATİ  Kimdir?

Nureddin Nebati, 1 Ocak 1964'te Şanlıurfa Viranşehir'de doğdu. Babasının adı Süleyman, annesinin adı Emine'dir.

İş Adamı, Siyaset Bilimi Uzmanı; İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünü bitirdi. Yüksek lisansını aynı üniversitenin Sosyal Bilimler Enstitüsünde Uluslararası İlişkiler alanında yaptı.

Kocaeli Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi alanında doktora çalışmasını sürdürmektedir. Tekstil işiyle uğraştı. Akaryakıt istasyonu işletmeciliği yaptı. MÜSİAD Genel Merkez Yönetim Kurulu ve İstanbul Ticaret Odası (İTO) Disiplin Kurulu Üyeliğinde bulundu. Halen MÜSİAD Yüksek İstişare Heyeti Üyesidir. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Mezunları Vakfı ve Derneği ile İlim Yayma Cemiyeti Üyeliği devam etmektedir.

İyi düzeyde İngilizce, az düzeyde Arapça bilen Nebati, evli ve 3 çocuk babasıdır.

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.