clubfamilia2021sol
clubfamilia2021sag
clubfamilia2021
İşte Çeşme'nin en muhteşem yemek mekanı; Tokmak Hasan Döner & Zeytinyağlı Ev Yemekleri
İşte Çeşme'nin en muhteşem yemek mekanı; Tokmak Hasan Döner & Zeytinyağlı Ev Yemekleri
EKONOMİ / 5 Ağustos 2021
İşte detay...

Türkiye'nin en önemli turizm kentlerinden Çeşme'de her yönüyle muhteşem bir yemek mekanı "Tokmak Hasan Döner & Zeytinyağlı Ev Yemekleri".

Sabah çorba servisi ile 06.00'da açılıp, gece 23.00'e kadar her damak tadına hitap eden çeşitliliğiyle hizmet veren mekana Türkiye'nin her yerinden gelen insanların ve yabancı turistlerin ilgisi çok büyük. 

Boş masa bulmak büyük şans.

1982 Yılında startı verilen ve 1984 yılında resmileşen mekanın ismi; kurucusu Hasan Çelebi'nin eski bir futbolcu olmasından ve lakabı olan "Tokmak Hasan" ismi konulmuş.

Çeşme'nin en muhteşem ve tarihi yemek mekanını kuran Hasan Çelebi'nin vefatının ardından görev evlatlarına düşmüş.

Çeşme merkezde, iki tarihi yapı olan Çeşme Kalesi ve Kervansaray'ın ortasında yeralan "Hasan Tokmak Döner & Zeytinyağlı Ev Yemekleri" mekanının işletmesini, tarihi seyrine uygun şekilde ve aynı özveriyle, birlikte yola çıktıkları oğul Mustafa Çelebi sürdürüyor.

"Hasan Tokmak Döner & Zeytinyağlı Ev Yemekleri", Çeşme'nin birbirinden lezzetli tüm yöresel yemekleri, zeytinyağlı çeşitler, lahmacun ve pide seçenekleri, döner ve iskenderi ile damaklarda derin bir iz bırakıyor.

Hijyenin, kalitenin, lezzetin, nezaketin ve misafirperverliğin zirve yaptığı bu mekana ünlü isimler de akın ediyor.

Kaliteden asla ödün vermeyen "Tokmak Hasan Döner & Zeytinyağlı Ev Yemekleri" mekanının sahibi Mustafa Çelebi'yi herdaim işinin başında, kurumu marka ve meşhur yapan döner tezgahının başında bulabilirsiniz.

Babası Hasan Çelebi'nin ismini en güzel şekilde yaşatan ve başarıyı devam ettiren Mustafa Çelebi, markayı ömrü boyunca korumak ve aynı kaliteyi sürdürmek adına asla şubeleşmeyi düşünmüyor.

Ailelerin çocukları ile huzur içinde gelebildiği, hijyenin birinci önem sırasında olduğu ve asla bu konuda ödün verilmediği mekanda, işletme sahibi Mustafa Çelebi'yi ve çalışma ekibini takdir etmemek mümkün değil.

"Tokmak Hasan Döner & Zeytinyağlı Ev Yemekleri" mekanının sahibi Mustafa Çelebi'nin en büyük hedefi, bu tarihi markayı ilelebet yaşatmak, aynı kalite, lezzet ve değerleri sürdürmek.

 

SELÇUK YAVUZ - NAME HABER

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.