Hınıs'ta esnaf ziyareti yapan DEVA Partisi Erzurum İl Başkanı A.Vahit Bingöl'e bir vatandaş: ''Vallahi açız, billahi açız''
Hınıs'ta esnaf ziyareti yapan DEVA Partisi Erzurum İl Başkanı A.Vahit Bingöl'e bir vatandaş: ''Vallahi açız, billahi açız''
EKONOMİ / 2 Şubat 2021
İşte detaylar...

DEVA Partisi Erzurum İl Başkanı Vahit Bingöl, parti çalışmaları için Hınıs'taydı. İlçede esnaf ziyareti yapan Bingöl'e bir vatandaş, ''Vallahi açız, billahi açız'' diye dert yandı.
 
Kurulmasından kısa bir süre sonra Erzurum’da teşkilatlanmayı tamamlayan DEVA Partisi, saha çalışmalarına hız verdi. İlçe ziyaretlerini sürdüren İl Başkanı A.Vahit Bingöl ve ekibi, Hınıs’ta vatandaşlarla bir araya geldi.
 
Esnaf ziyareti sırasında, DEVA Partisi Erzurum İl Başkanı A.Vahit Bingöl, “Geçim yok, 5 tane çocuğum var” diyen vatandaşa, “Olur mu? Diyorlar ki abartıyorsunuz, açlık yok. Fert başına milli gelir 12 bin dolar!” karşılığını verdi. Bunun üzerine vatandaş, “Yalan ya yalan ya. Bunu nerde görmüşüm. Vallahi açız, billahi açız. Domates 5 lira, patates 10 lira...” dedi. 
 
Başkan A.Vahit Bingöl ise “Bu ülkenin çözülemeyecek hiç bir problemi yok. Yeter ki iş bilenlere bu ülkenin yönetimini teslim edin. Allah izin verirse sandık önümüze geldiği an dertlerimiz son bulacak” diye konuştu.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.