Mustafa Yel: Çiftçilerimize 74 milyon lira ödeme yapılacak
Mustafa Yel: Çiftçilerimize 74 milyon lira ödeme yapılacak
EKONOMİ / 21 Şubat 2019
İşte detaylar...

İşte NAME HABER ( www.namehaber.com ) Köşe Yazarı, AK Parti MKYK Üyesi, Tekirdağ Milletvekili, TBMM İç İşleri Komisyonu Üyesi Mustafa Yel'in, çiftçilere yapılacak mazot-gübre desteği ile ilgili açıklaması:

“Mazot ve Gübre Desteği ödemeleri 22 Şubat cuma günü akşam saat 18:00’dan itibaren Çiftçi Kayıt Sistemi'ne (ÇKS) dahil olan çiftçilerimizin hesaplarına aktarılacak” dedi.
 
“YAKLAŞIK 74 MİLYON LİRA ÖDEME YAPILACAK”
 
Ödemelerin, gelen icmallere ve kimlik numaralarına göre yapılacağını söyleyen Mustafa Yel “Destekler kimlik numarasının son hanesi 8 ile bitenlerin hesabına 22 Şubat cuma günü akşam saat 18:00’dan itibaren, kimlik numarasının son hanesi 4-6 ile bitenlerin hesabına 1 Mart cuma günü akşam saat 18:00’dan itibaren, kimlik numarasının son hanesi 0-2 ile bitenlerin hesabına 8 Mart cuma günü akşam saat 18:00’dan itibaren aktarılacak. Çiftçi Kayıt Sistemi'ne dahil toplam 24 bin 540 çiftçimize toplam 73 milyon 635 bin123 lira mazot ve gübre destekleme ödemesi yapılacak. Tüm çiftçilerimize hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.
 

NAME HABER

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.