İftar'ın ve Sahur'un en mükemmeli Selçuk Ayanoğlu'nda !!!
İftar'ın ve Sahur'un en mükemmeli Selçuk Ayanoğlu'nda !!!
EKONOMİ / 29 Mayıs 2018
YOK BÖYLE LEZZET !!!
TANITICI REKLAM
On bir ayın Sultan'ı Ramazan ayında ,damağınıza ve gözünüze hitab eden lezzetlerle donattığımız iftar ve sahur sofralarımızda Ayanoğlu lezzetleri ile sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız.
 
1927 yılından beri lezzeti sofralarınıza en doğal haliyle getiren Ayanoğlu, şimdi de özlediğiniz kahvaltı sofralarıyla Ramazan boyunca tüm sahurlarınızda hizmetinizde. Kalite ve doğallığından ödün vermeden 85 yıldır ürettiği sağlıklı ürünlerle Ayanoğlueşsiz kahvaltı sofralarıyla Tarz-ı Kahvaltı’yı sahurlarda yok böyle lezzet dedirten dünyanın en mükemmel kahvaltılarıyla hizmetinizde.
 
Selçuk Ayanoğlu imzasıyla tüm sahurlarda Tarz-ı Kahvaltı’da özlediğiniz tatları, özlediğiniz doğallığı bulacak, dalından koparılmış domatesin kokusuyla çocukluğunuza dönecek, sağlıkla ve güvenle sahur yapacaksınız.
 
Unutmayın! Selçuk Ayanoğlu’nda temizlik ve hızlı servis atbaşıdır.

mutluluk bize yeter.

Ailenizle ve sevdiklerinizle İftar'da ve Sahur'da güzel bir ortamda, eşsiz leziz çeşitlerle donatılmış kahvaltılıklar masanızda olsun istemez misiniz?
Bursalıların uğrak yeri olan Selçuk Ayanoğlu başta Bursa olmak üzere komşu şehirlerinden hatta İstanbul’dan çok seçkin müşterilerini ağırlıyor.


İş, sanat, siyaset, medya ve bürokrasiden önemli isimleri ağırlayan Selçuk Ayanoğlu müşteri memnuniyetiyle Türkiye ve Dünya çapında bir marka.

Nesilden nesile aktarılan tecrübe ve güven ile Ayanoğlu ürünleri sofranızda yerini yıllarca aldı ve almaya devam edecek.

İftarlarda ve Sahurlarda erkenden Selçuk Ayanoğlu Tarz-ı Kahvaltı'ya Türkiye'nin her yerinden ve Yurt dışından pek çok kişi geliyor. Neden?
Çünkü Hatay’ın meşhur ceviz reçeli, incir reçeli, Afyon’un kaymağı, Siirt Pervari’nin balı, zeytinler, yumurtalar, pastırmalar hepsi yöresine özgü ve oralardan getiriliyor. Sahur sofralarında sunulan kahvaltılıklar hem taze hem de lezzetli.İftarlarda ve Sahurlarda Tarz-ı Kahvaltı’da özlediğiniz tatları, özlediğiniz doğallığı bulacak, dalından koparılmış domatesin kokusuyla çocukluğunuza dönecek, sağlıkla ve güvenle kahvaltı edeceksiniz.

Unutmayın! Selçuk Ayanoğlu’nda temizlik ve hızlı servis atbaşıdır.
 

Merkez - Ayanoğlu Çekirge

Çekirge Meydanı Osmangazi/BURSA Tel: 0224 236 61 34
 
Mağaza -2 / Ayanoğlu FSM Bulvarı:
Barbaros Cad. No:8 Nilüfer/BURSA  Tel: 0224 246 06 26
 
Mağaza -3 / Ayanoğlu Gemlik Mağaza:
Gemlik Rıfat Minare Zeytin Hali
 
Mağaza -4 / Ayanoğlu Tarz-ı Kahvaltı
FSM Bulvarı Barbaros Cd. Can Sk. Nilüfer/BURSA   Tel: 0224 246 06 26
 
Mağaza -5 / Ayanoğlu Özlüce Mağaza
Ertuğrul Mah. Ahmet Taner Kışlalı Cd. No:42 Nilüfer/BURSA   Tel: 0224 414 00 02
 
Mağaza -6 / Ayanoğlu Gölyazı Mağaza
Gölyazı Köyü Nilüfer/BURSA
 
Mağaza -7 / Ayanoğlu Ataşehir Mağaza
Örnek Mh. Yunus Emre Cad. No : 4 Ataşehir, 34704 Ataşehir/İstanbul Tel: (0216) 317 32 34

TANITICI REKLAM

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.