Orhangazi TSO Başkanı Erol Hatırlı, Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ı ziyaret etti
Orhangazi TSO Başkanı Erol Hatırlı, Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ı ziyaret etti
EKONOMİ / 13 Nisan 2018
İşte detay...
Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni yönetim kurulu başkanı Erol Hatırlı, Meclis Başkanı Murat Öztürk ve Yönetim Kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ı makamında ziyaret etti. Geçen hafta meclis, bu hafta başında ise yönetim kurulu seçimlerini yapan Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni yönetimine başarı dileyen Başkan Çağlayan, Ticaret ve Sanayi Odası bu ilçe için en önemli kurumlardan birisi. Güçlü Orhangazi’nin güçlü STK’ları ile el birliği ile Orhangazi’ye güzel şeyler yapmak için çalışacağız dedi. 
 
Hep birlikte daha güçlü Orhangazi için
 
Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erol Hatırlı ise Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’a teşekkür ederek, önceki dönemde olduğu gibi Orhangazi TSO’nun yeni döneminde de ilçenin her organizasyonunda, ilçeye katkı sunacak her çalışmada yerel yönetimin yanında yer alıp her konuda desteklerimizi sürdüreceğiz dedi. Erol Hatırlı, geçmişten devam eden çalışmalarımız ve projelerimiz var. Yeni dönemde özellikle Gıda İhtisas Sanayi Bölgesi için çalışmalarımıza hız vereceğiz. Bunun yanı sıra ilçeye hem ekonomik hem de kültürel anlamda katkı sağlayacak yeni çalışmalarımız olacak dedi. OTSO meclis Başkanı Murat Öztürk ise Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’a göreve geldiği günden bu yana kurumlar arası ilişkilerin en üst seviyeye çıkması için verdiği çabadan dolayı teşekkür ederek, bu uyumu bundan sonraki süreçte de devam ettireceğiz. El birliği ile güzel işler yapmak için uğraş vereceğiz dedi.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.