Neşet Çağlayan: Yapılabilecek herşeyi yapmak için çalışıyoruz
Neşet Çağlayan: Yapılabilecek herşeyi yapmak için çalışıyoruz
EKONOMİ / 13 Nisan 2018
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, sektörel toplantıların yanı sıra farklı sektörlerin temsilcileri ile toplantılarını sürdürüyor
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Başkan yardımcıları ve Meclis üyelerinin de katıldığı toplantıda Orhangazi’deki oda ve kooperatif başkanları ile bir araya geldi.
 
Sezgin Izgara’nın yeni işyerinde gerçekleşen toplantıya Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ın yanı sıra Orhangazi TSO başkanı Erol Hatırlı, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Turgay Durmuş, Şoförler Odası Başkanı Ali Sevinç, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Güler, Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Şükrü Çoklar, Minibüsçüler ve Küçük Otobüsçüler Kooperatifi Başkanı Davut Zengin, Orhangazi Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Beytullah Güneş Fırıncılar Kooperatifi Başkanı Yusuf Matur, Ziraat Odası Başkanı Hasan Cevizlidere, Marmarabirlik Orhangazi Tarım Satış Koopeatifi Başkanı Remzi Bayram, oda ve kooperatif yöneticileri katıldı.
 
Şehre birlikte değer katıyoruz
 
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, kenti ilgilendiren çalışmalar ve planlamalar ile ilgili oda ve kooperatif Başkanlarına bilgi aktarırken, Orhangazi’de en fazla önemsediği konunun tüm oda ve kooperatiflerle bu kente değer katmak olduğunu belirterek; "bizler yerel yöneticiler, sizler de STK temsilcileri olarak bu kent için yapılabilecek herşeyi yapmak için çalışıyoruz. Yeri geldiğinde birbirimize güç verip bu kent için bir şeyler yapmanın gayretini yaşıyoruz" dedi.
 
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu
 
Toplantıda daha sonra Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ile oda ve kooperatif başkanları farklı konularda karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.