Konutta, güvenin ve huzurun adresi Mertler İnşaat
Konutta, güvenin ve huzurun adresi Mertler İnşaat
EKONOMİ / 27 Mart 2018
İşte tüm detaylar...

TANITICI REKLAM

Mertler İnşaat; inşâ ettiği konutlarla bölgesi Sultangazi'ye artı katma değer sağlayarak kazançlı yatırımlar sunuyor. Konut ve Gayrimenkul alanlar huzur içinde yaşamlarını sürdürüyor.

www.mertlerinsaat.com

MERTLER İNŞAAT

2000 Yılında Mert İnşaat - Hasan Basri Özdemir ünvanıyla aile şirketi olarak İstanbul / Sultangazi‘de kurulan firmamız, daha sonra 2011 yılında firma ve sektörel gelişimine bağlı olarak Mertler Emlak ve Gayrimenkul İnşaat Tic.Ltd.Şti. ünvan değişikliği gidilerek yeniden yapılandırılmıştır.
 
Firmamız bugün gelmiş olduğu noktada, öz kaynak sermaye yapısı ile birlikte, bünyesinde çalışan iyi eğitim almış, deneyimli teknik ve idari personeli ve alanlarında uzman tedarikçi ekipleriyle birlikte yüksek kapasitede konut, fabrika binası, kamu binaları, okul inşaat işleri üretebilecek, uluslararası standartlarda bir inşaat firma statüsüne ulaşmıştır.
Firmamız son yıllarda dünyada sektörümüzle ilgili imalat ve teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek bu gelişmeleri inşaat kalitesini yükseltmek amacıyla binalarımızda uygulamaya başlamış bulunmaktadır.
 
Böylelikle üretimini yapmış olduğumuz konut inşaatlarını taahhüt ettiğimiz tarihte bitirip hak sahiplerine teslim ederek, iş kalitesine ve firma ticari gücüne iş kapasitesine güvenilir bölgemizdeki inşaat sektöründeki büyük ve iddialı, itibarlı firmaları arasına girmiş bulunmaktayız.
 
Güvenle İnşaa Ediyoruz
 
Gururla Sunuyoruz
 
Sahip olduğumuz bilgi ve tecrübe ile gerçekleştirdiğimiz projelerimizde önceliğimiz güven ve memnuniyet kazanmak olmuştur.
Güvenilir Hizmet
 
Mertler Emlak & G.Menkul İnşaat olarak planlama, projelendirme, imalat, hizmet sunumu, teslim ve teslim sonrası bakım onarım gibi tüm yönetim, hizmet sunumu ve imalat süreçlerinde belediye, imar, yasa kanun ve mevzuatın gereklerini işlevsel ve stratejik eşgüdümle yerine getirerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlayan işlevsel liderlik, zaman ve sonuçlar ile yönetim ana başlıkları kapsayan bütüncül bir yönetim biçimi benimsemiştir.
Uzman Kadro
 
Mertler Emlak & G.Menkul İnşaat zor ve karmaşık inşaat projelerinde öngörülen teslim tarihinden önce ve eksiksiz olarak bitirilmesi konusunda uzman ve tecrübeli bir proje imalat ve yönetim kadrosuna sahiptir.
Kazançlı Yatırım
 
Mertler Emlak & G.Menkul İnşaat, proje seçiminde tecrğbeli ve uzman teknik - idari personel kadrosuyla insan yaşamına kolaylık sağlayan sağlıki sosyal alanları bulunan, güvenli ve bu bölgelere yakın, hızlı ulaşım olanakları sağlayan inşaat proje alanları tercihi yaparak, inşaa ettiği konutlarla bölgesine artı katma değer sağlayarak kazançlı yatırımlar sunmaktadır
 
Değer Katan Projeler
 
Dünya ve gelecek kuşaklara karşı sorumluyuz. Bu prensibe bağlı olarak, gelecek nesillere daha iyi yaşanabilir bir dünya bırakmak için çevremize sanat eseri değeri katacak yapılar üretimi için çalışıyoruz
 
Tamamlanan Projelerimiz
 
 
Devam Eden Projelerimiz
 
 
Mertler İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Basri Özdemir
Showturk EkoShow Programı 24.05.2015
 
 
Mertler İnşaat Sultangazi - Tanıtım Filmi
15.09.2015
 
İletişim Bilgilerimiz
 
Mertler İnşaat Sultangazi / İstanbul
Tel : 0(212) 987 65 43    Fax : 0(212) 987 65 43
Çalışma Saatleri:  Pazartesi-Cuma: 09:00 - 19:00     Cumartesi : 10:00 - 16:00
 
TANITICI REKLAM
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.