hilmisol
hilmisag
hilmiust
Neşve Cafe ve Restaurant, Sultangazi'de yepyeni ve muhteşem tarzıyla açıldı
Neşve Cafe ve Restaurant, Sultangazi'de yepyeni ve muhteşem tarzıyla açıldı
EKONOMİ / 21 Mart 2018
İşte tüm detaylar...

TANITICI REKLAM

NEŞVE SULTANGAZİ

"Çay, Kahve, Kahvaltı, Fast Food, Dünya Mutfağı, Spesiyal Pasta ve Tatlılar"

Sultangazi İlçesi 50.Yıl Mahallesi Eski Edirne Asfaltı No: 540/A Hacı Şükrü Tramvay Durağı Halk Bankası yanında Neşve Çay-Kahve Evi halıkımıza hizmet sunmaya başladı.

Sultangazi de Neşve Cafe ve Restaurant yepyeni bir mekan, yepyeni bir soluk, yeni bir tarz. Gönül rahatlığıyla, ailelerimizle birlikte gelip, çok rahat edeceğiniz bir mekan, tüm dostlarımızı bekliyoruz.

Neşve; Türkiye’nin ilk yerli gurme çay-kahve evi…

www.nesve.com

Türkiye’nin ilk yerli gurme çay-kahve evi olma özelliğini elinde bulunduran Neşve; 2008 yılında ilk mağazasını Kayseri’de açtı. Sektörde yerli bir marka olması gerektiğine inanarak;

Türk Kahvesini ve Türk damak tadını ön planda tutarak, en kaliteli çay - kahve zincirini oluşturmayı hedefledi.

Bu amacı doğrultusunda hızla büyüyerek sektördeki önemli markalar arasında kısa sürede yerini aldı. “Herkesin Hayalinde Bir Neşve Açmak Vardır” sloganıyla 2009 yılından bugüne.

Türkiye’nin birçok noktasında misafirleriyle buluşmaya ve enfes tatlarını Türkiye’nin dört bir yanına yaymaya devam ediyor.

Misyonumuz; kaliteli ve özelleştirilmiş ürünlerimizi en iyi ortam ve hizmetle; tüm şubelerimiz aynı kalitede en özel haliyle misafirlerimize sunabilmek…

Vizyonumuz; Türk damak tadına uygun geniş ürün yelpazemiz ile misafirlerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak. Misafirlerimizin ve  paydaşlarımızın her zaman yüzünü güldüren ve mutluluk veren lider bir şirket olmak…

“Bir işi yapmanın her zaman daha iyi bir yolu vardır” diyerek müşterilerimizin değişen ve gelişen ihtiyaçlarını (beklentilerini) en üst seviyede sağlayabilmek  için, tüm çalışanların katılımı ile sürekli iyileştirme, hızlı, etkin çözümler üreterek, sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi sağlayabilen, eğitimden asla taviz vermeyen, sektöründe rekabet gücü yüksek olan bir firma kültürü oluşturmaktır.

Ürün kalitesi: Dünyanın en iyi kahvelerini yeşil çekirdek olarak ithal ediyor ve haftalık olarak kavuruyoruz; sipariş üzerine taze öğütüp sunuyoruz. Türk çayımızı Rize’de özel iki buçukluk çay yapraklarından toplatıp özenle demleyip sunuyoruz.

Misafir memnuniyeti: Fark oluşturmanın temel unsuru olan, misafirlerimize daha kaliteli hizmet sunmak için, her adımda özenli ve dikkatli davranarak yüksek seviyede misafir memnuniyeti sağlamaktayız.

Ailemiz; Takım anlayışı ve eğitim konusunda, her kademede destek ve dayanışma içerisinde faaliyet göstermekteyiz. Bütün ekibizimin alanında uzman ve sürekli kendini geliştiren kişilerden oluşması için gayret gösteriyoruz. Bütün şubelerimiz, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve misafirlerimizle biz büyük bir aileyiz.

Sürekli gelişim; Gelişmede durağanlığın gerileme ile eş anlamlı olduğunun bilinciyle, hizmet anlayışını değişen koşullara ve teknolojiye adapte ederken, aynı zamanda kurumsal yapımızı sürekli yenileyerek, gelişmeye devam etmekteyiz.

NEŞVE SULTANGAZİ

Adres: 50.Yıl Mahallesi Eski Edirne Asfaltı No: 540/A Hacı Şükrü Tramvay Durağı Halk Bankası yanı Sultangazi-İstanbul

TANITICI REKLAM

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.