Neşet Çağlayan'dan Esnaf ve Şoförler Odası ziyaretleri
Neşet Çağlayan'dan Esnaf ve Şoförler Odası ziyaretleri
EKONOMİ / 7 Mart 2018
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, bir süre önce Genel Kurul toplantısını yaparak yeniden başkanlık görevine seçilen Orhangazi Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ali Sevinç ve yönetim kurulunu ziyaret ederek görevinde başarı diledi.
Başkan Çağlayan, beraberinde Başkan yardımcısı Necmettin Şahin ve Meclis üyesi Halil Kurtulmuş ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette daha sonra geçtiğimiz Pazar günü yapılan Esnaf ve Sanatkarlar Odası yönetim kurulu başkanlığına seçilen Turgay Durmuş ve yeni yönetimini ziyaret ederek yeni yönetime başarı diledi.
 
EL BİRLİĞİ İLE ŞEHRİN TÜM SORUNLARINI ÇÖZÜYORUZ
 
Belediye Başkanı Neşet Çağlayan hem Şoförler ve Otomobilciler Odası, hem de Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın Orhangazi için çok önemli iki kurum olduğunu belirterek, bizler de yerel yönetim olarak diğer tüm STK’larımız ve ilçenin dinamikleri ile işbirliği ve istişare halinde şehrin tüm meselelerini çözmek için uğraşıyoruz dedi. Çağlayan, kurumların kendi üyeleri ile ilgili sorunları ile ilgilenirken, bu sorunlarda Yerel Yönetim olarak kendilerine düşen görevi de yine bu kurumlarla işbirliği ve elbirliği halinde yürütüyoruz. Hem şoför esnafımızın hem de Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyelerimizin sorunları da yönetimlerinin olduğu kadar bizlerin de sorunu. El birliği ile şehrin tüm sorunlarını çözüme kavuşturma gayreti içindeyiz dedi.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.