Orhangazi'de 2018 yatırımları masaya yatırıldı
Orhangazi'de 2018 yatırımları masaya yatırıldı
EKONOMİ / 20 Aralık 2017
İşte tüm detaylar...
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ın Orhangazi’ye bağlı 31 mahalle muhtarı ile her ay düzenli olarak gerçekleştirdiği toplantılar Aralık ayı toplantısı ile devam etti. Yılın son toplantısına Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ın yanı sıra Kaymakam Dr.Yalçın Yılmaz, Belediye Başkan yardımcıları ile Belediye birim müdürleri de katıldı.
 
2017 YOĞUN GEÇTİ
 
2017 yılında yapılan çalışmalar ile ilgili değerlendirmelerin de yapıldığı Muhtarlar Toplantısında konuşan Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, 2018 yılında Büyükşehir Belediyesi ile Orhangazi Belediyesi’nin yapacağı çalışmaları da masaya yatıracağız dedi. Başkan Çağlayan, 2017 yılında muhtarlarla sık sık yapılan toplantılar sayesinde mahallelerin aciliyet gerektiren tüm çalışmaları yaptıklarını diğer çalışmaların da devam ettiğini belirterek, hedefimiz daha fazla koordinasyon ile tüm mahallelerimizin çalışmalarını yeni yılda tamamlamak dedi.
 
2018 YATIRIMLARI MASAYA YATIRILDI
 
Kaymakam Dr.Yalçın Yılmaz’ın da katıldığı toplantıda Kaymakam Yılmaz, Muhtarlarla bu tür toplantıların sıklıkla yapılmasının çok güzel dedi. Kaymakam Yılmaz, Koordinasyonun fazla olması işlerin daha çabuk çözümüne neden oluyor. Burada da bunu sağlamış oluyoruz. 2018 yılında mahallelerde yapılacak tüm çalışmalarımızı tek tek masaya yatırıp çözümler aranıyor dedi.
 
MAHALLE MUHTARLARI TEK TEK GÖRÜŞLERİNİ DİLE GETİRDİ
 
Toplantıda 31 mahallenin muhtarları tek tek söz alarak mahallede yapılan devam eden ve yeni dönemde yapılması gereken çalışmalar ile ilgili sunumlarını gerçekleştirdi. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, 2017 yılında olduğu gibi 2018 yılında da mahallelerin tüm ihtiyaçlarının giderilmesi için Büyükşehir Belediyesi ve Orhangazi Belediyesi olarak yoğun bir şekilde çalışma yapacaklarını ifade etti.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.