Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’dan su faturaları ile ilgili ikinci müjde
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’dan su faturaları ile ilgili ikinci müjde
EKONOMİ / 29 Kasım 2017
Katı Atık bedellerine indirim yolda.
Orhangazi Belediyesi, su faturalarında yer alan katı atık bedellerine indirim yapılacak. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan Aralık ayındaki belediye meclisinde alacakları karar ile su faturalarında yer alan Katı Atık Bedellerine yüzde 20 civarında bir indirim yapacaklarını söyledi.
 
Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’dan su faturaları ile ilgili indirim müjdesi geldi. Büyükşehir Belediye başkanlığı görevine geldikten sonra su faturalarına yüzde 10’luk bir indirim yapan Bursa Büyükşehir Belediye başkanı Alinur Aktaş’ın ardından Orhangazi Belediyesi’de yerel belediyenin yetkisinde yer alan katı atık bedellerine indirim yapacak. Orhangazi TV’nin canlı yayınına katılan Belediye Başkanı Neşet Çağlayan burada yaptığı değerlendirmede su faturalarında yer alan Katı Atık Bedellerine yüzde 20 civarında bir indirim yapmayı planladıklarını bunun kararını da Aralık ayı meclisinde alacaklarını ifade etti. Belediye başkanı Neşet Çağlayan, programda konu ile ilgili yaptığı değerlendirmede Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı indirimin ardından bizlerin de Katı Atık Bedellerine yapacağımız indirimle birlikte Orhangazi’de su faturaları da artık makul bir seviyeye gelmiş olacak dedi.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.