Erzurum Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Rasim Fırat'tan Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'e teşekkür
Erzurum Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Rasim Fırat'tan Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'e teşekkür
EKONOMİ / 10 Kasım 2017
İşte haberin tüm detayı...

Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu (TESK) Yönetim Kurulu Üyesi ve Erzurum Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Rasim Fırat ile ESOB’a bağlı oda başkanları, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’i ziyaret etti.

Başkan Mehmet Sekmen, oda başkanlarıyla Büyükşehir’in meclis salonunda bir araya geldi.

TESK Yönetim Kurulu Üyesi ve ESOB Başkanı Fırat, ziyaretle ilgili yaptığı değerlendirmede, kent esnafının sorunlarına yönelik sunduğu çözüm ve katkıdan ötürü Başkan Mehmet Sekmen’e teşekkür etti.

Rasim Fırat, şunları kaydetti:

“Öncelikle belirtmeliyim ki en küçük sorunumuz da bile bize her türlü katkı ve desteği sağlayan, çözüm üreten bir belediye başkanına sahibiz. Esnafın kronik hale gelen sorunlarına bile çare arayışımıza ciddi eğilim gösteren Sayın Başkana esnaflarımız adına teşekkür etmek istiyorum. Kendisi göreve geldiği günden bu yana kent için önemli çalışmalara imza attı. Marifetin iltifata tabi olduğunu hiçbir zaman unutmamamız gerekir. Erzurum gibi kadim bir şehrin köklü sorunlarının bir çırpıda iyileştirilmesini beklemek yanlış olur. Ama geçen zaman içinde Sayın Başkanın bu anlamda gösterdiği hassasiyet ve çözüm arayışlarını memnuniyetle karşılıyoruz.” 

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.