Selçuk Ayanoğlu'ndan, Ramazan'a özel ekstra ürün çeşitliği ile muhteşem Sahur keyfi
Selçuk Ayanoğlu'ndan, Ramazan'a özel ekstra ürün çeşitliği ile muhteşem Sahur keyfi
EKONOMİ / 17 Haziran 2017
Selçuk Ayanoğlu, Sultanlar şehri Bursa’da İftarlarda ve Sahurlarda sizleri bekliyor.

TANITICI REKLAM

Müşterilerine her gün "yok böyle bir kahvaltı" dedirten ilgiyi kendi gözlerinizle göreceksiniz.
Ayanoğlu ailesi 1927 yılından beri 3 nesildir mandıra ürünlerini sağlıklı ve hijyenik bir şekilde sofralarınıza getiriyor.
Dedelerinden devraldıkları gelenekle 1927 yılından bu yana işini severek yapan Ayanoğlu Mandıra ürünleri ve
Tarz-ı Kahvaltı Firması Sahibi Selçuk Ayanoğlu, ürün çeşitliliği konusunda çok iddialı:
 
 
 
   Selçuk Ayanoğlu, halkın kuşaklar boyu süren ilgisinden ise son derece mutlu:
 
“Bursa’nın en eski peynircilerinden olan Ayanoğlu Mandıra'yı herkes çok seviyor. Çünkü müşteriler biz küçükken babamızın elimizden tutup getirdiği Ayanoğlu’na şimdi ben çocuğumun elinden tutup geliyorum diyor. Çok duygulanıyorum. Çocuğum bu firmaya gelirken annesine dedemin peynircisine mi gidiyoruz anne diye soruyor. Bu mutluluk bize yeter.”

Ailenizle ve sevdiklerinizle Sahur'da güzel bir ortamda, eşsiz leziz çeşitlerle donatılmış kahvaltılıklar masanızda olsun istemez misiniz?
Bursalıların uğrak yeri olan Selçuk Ayanoğlu başta Bursa olmak üzere komşu şehirlerinden hatta İstanbul’dan çok seçkin müşterilerini ağırlıyor.İftarlarda yemek için buluşuyoruz da Sahurlarda kahvaltı için neden bir araya gelemiyoruz sevdiklerimizle?

Çünkü kaliteli ve nezih kahvaltı mekanı çok yok. Ama Selçuk Ayanoğlu var...

İş, sanat, siyaset, medya ve bürokrasiden önemli isimleri ağırlayan Selçuk Ayanoğlu müşteri memnuniyetiyle Türkiye ve Dünya çapında bir marka.

Nesilden nesile aktarılan tecrübe ve güven ile Ayanoğlu ürünleri sofranızda yerini yıllarca aldı ve almaya devam edecek.

Sahurlarda erkenden Selçuk Ayanoğlu Tarz-ı Kahvaltı'ya Türkiye'nin her yerinden ve Yurt dışından pek çok kişi geliyor. Neden?
Çünkü Hatay’ın meşhur ceviz reçeli, incir reçeli, Afyon’un kaymağı, Siirt Pervari’nin balı, zeytinler, yumurtalar, pastırmalar hepsi yöresine özgü ve oralardan getiriliyor. Sahur sofralarında sunulan kahvaltılıklar hem taze hem de lezzetli.Sahurlarda Tarz-ı Kahvaltı’da özlediğiniz tatları, özlediğiniz doğallığı bulacak, dalından koparılmış domatesin kokusuyla çocukluğunuza dönecek, sağlıkla ve güvenle kahvaltı edeceksiniz.

Unutmayın! Selçuk Ayanoğlu’nda temizlik ve hızlı servis atbaşıdır.
 

 

 

 

 

 

TANITICI REKLAM

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.