bioreklamsol
biosag
bioreklam
İftar'ın ve Sahur'un en mükemmeli Selçuk Ayanoğlu'nda !!!
İftar'ın ve Sahur'un en mükemmeli Selçuk Ayanoğlu'nda !!!
EKONOMİ / 30 Mayıs 2017
YOK BÖYLE LEZZET !!!
TANITICI REKLAM
On bir ayın Sultan'ı Ramazan ayında ,damağınıza ve gözünüze hitab eden lezzetlerle donattığımız iftar ve sahur sofralarımızda Ayanoğlu lezzetleri ile sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız.
 
Özlüce şube :   0224-4140002
İhsaniye şube:  0224-2460626
1927 yılından beri lezzeti sofralarınıza en doğal haliyle getiren Ayanoğlu, şimdi de özlediğiniz kahvaltı sofralarıyla Ramazan boyunca tüm sahurlarınızda hizmetinizde. Kalite ve doğallığından ödün vermeden 85 yıldır ürettiği sağlıklı ürünlerle Ayanoğlueşsiz kahvaltı sofralarıyla Tarz-ı Kahvaltı’yı sahurlarda yok böyle lezzet dedirten dünyanın en mükemmel kahvaltılarıyla hizmetinizde.
Selçuk Ayanoğlu imzasıyla tüm sahurlarda Tarz-ı Kahvaltı’da özlediğiniz tatları, özlediğiniz doğallığı bulacak, dalından koparılmış domatesin kokusuyla çocukluğunuza dönecek, sağlıkla ve güvenle sahur yapacaksınız.
Unutmayın! Selçuk Ayanoğlu’nda temizlik ve hızlı servis atbaşıdır.

mutluluk bize yeter.”

Ailenizle ve sevdiklerinizle İftar'da ve Sahur'da güzel bir ortamda, eşsiz leziz çeşitlerle donatılmış kahvaltılıklar masanızda olsun istemez misiniz?
Bursalıların uğrak yeri olan Selçuk Ayanoğlu başta Bursa olmak üzere komşu şehirlerinden hatta İstanbul’dan çok seçkin müşterilerini ağırlıyor.


İş, sanat, siyaset, medya ve bürokrasiden önemli isimleri ağırlayan Selçuk Ayanoğlu müşteri memnuniyetiyle Türkiye ve Dünya çapında bir marka.

Nesilden nesile aktarılan tecrübe ve güven ile Ayanoğlu ürünleri sofranızda yerini yıllarca aldı ve almaya devam edecek.

Sahurlarda erkenden Selçuk Ayanoğlu Tarz-ı Kahvaltı'ya Türkiye'nin her yerinden ve Yurt dışından pek çok kişi geliyor. Neden?
Çünkü Hatay’ın meşhur ceviz reçeli, incir reçeli, Afyon’un kaymağı, Siirt Pervari’nin balı, zeytinler, yumurtalar, pastırmalar hepsi yöresine özgü ve oralardan getiriliyor. Sahur sofralarında sunulan kahvaltılıklar hem taze hem de lezzetli.Sahurlarda Tarz-ı Kahvaltı’da özlediğiniz tatları, özlediğiniz doğallığı bulacak, dalından koparılmış domatesin kokusuyla çocukluğunuza dönecek, sağlıkla ve güvenle kahvaltı edeceksiniz.

Unutmayın! Selçuk Ayanoğlu’nda temizlik ve hızlı servis atbaşıdır.
 

 

 

 

 

 

TANITICI REKLAM

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.