İstinye Üniversitesi SİO Koordinatörü Öğr.Gör. Şule Kılıçarslan: Gençlerimiz için en iyisini yapmaya çalışıyoruz
İstinye Üniversitesi SİO Koordinatörü Öğr.Gör. Şule Kılıçarslan: Gençlerimiz için en iyisini yapmaya çalışıyoruz
EĞİTİM / 6 Ağustos 2018
İşte İstinye Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı "Sektörle İşbirliği Ofisi" Koordinatörü Öğretim Görevlisi Şule Kılıçarslan'ın aday öğrencilere mesajı...

İstinye Üniversitesi Sektörle İşbirliği Ofisi
 
İstinye Üniversitesi olarak, Türkiye’de sanayicilerimizin ve iş dünyamızın üniversitelerimizle işbirliğiyle çalışması, bilimi ve teknolojiyi kullanması sonucunda hep birlikte gelişeceğimize, sıçrama yapacağımıza ve 2023 hedeflerimizi yakalayacağımıza inanıyoruz. İstinye Üniversitemizde ürettiğimiz bilginin ürüne dönmesi amacıyla ve buluşlarımızın ticarileşmesini sağlamak için sanayi ve iş dünyası ile iş birliği içinde ve koordineli çalışmaktayız. Teknolojik yenilik alanında, Ar-Ge , inovasyon, tasarım, sistem entegrasyonu, sertifikasyon gibi rekabeti güçlendirme faaliyetleri kapsamında ortak projeler geliştirilmesi ve yürütülmesi ve danışmanlık yapılması ile farklı kaynaklardan sağladığımız maddi getiriyle araştırma merkezlerimiz, akademisyenlerimiz ve üniversitemiz güçlenirken, eşzamanlı olarak hizmet verdiğimiz iş dünyasındaki partnerlerimiz güçlenmekte ve rakipleri arasında üstün bir konuma geçmektedir.
 
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.