İstinye Üniversitesi ilk mezunlarını verdi
İstinye Üniversitesi ilk mezunlarını verdi
EĞİTİM / 14 Temmuz 2018
İşte detay...
2018 Mezuniyet Töreni; Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu'nu birincilikle bitiren İstinye Üniversitesi öğrencisi Yıldız Bülbül'ün yaptığı konuşmayla başladı.
İstinye'li mezunlar, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Bölümü Öğretim Görevlisi Fatma Kübra Tombultürk eşliğinde SHMYO Yeminini okudu.
İstinye Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Melih Bulu, mezun İstinyeli'lere mesleklerinde başarılı olmaları adına tavsiyelerde bulundu.
Prof.Dr.Melih Bulu yaptığı konuşmada şunları ifade etti:
 
"İstinye Üniversitesi Mezuniyet Törenimizi iyi hazırlanmış ve etkileyici bir organizasyon ile tamamladık. Bu sonuca ulaşılmasında emeği geçen hocalarımız ve idari ekibimizi kutluyorum.  Mezun öğrencilerimize başarılar diliyorum. Ailelerini içtenlikle tebrik ediyorum."
Mezun İstinyeli'leri tebrik eden İstinye Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Muharrem Usta, Üniversite'yi 3.00 üzeri not ortalaması ile bitiren öğrencilere iş garantisi sözü verdi.
Mezuniyet Töreninde; SHMYO Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Yemliha Yıldız da bir konuşma yaptı.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.