Form Kolejleri Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Eyüpoğlu, yılın en iyi eğitim girişimcisi ve yöneticisi ödülünü aldı
Form Kolejleri Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Eyüpoğlu, yılın en iyi eğitim girişimcisi ve yöneticisi ödülünü aldı
EĞİTİM / 23 Haziran 2018
İşte detay...

TANITICI REKLAM

EduProfill Eğitim Yatırımları AŞ bünyesindeki Devr-i Alem Kolejleri & Form Kolejleri Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Eyüpoğlu, yılın en iyi eğitim girişimcisi ve yöneticisi ödülünü aldı.
 
Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Eyüpoğlu, Protokol Dergisi tarafından yılın en iyi eğitim girişimcisi ve yöneticisi ödülünü aldı.
EduProfill Eğitim Yatırımları A.Ş. bünyesinde Devr-i Alem Eğitim Kolejleri ve Form Kolejleri olmak üzere iki markayı hayata geçirerek dokuz kampüsle başarılı bir yönetim sergileyen Sezai Eyüpoğlu gecede yaptığı konuşmada:
“Eğitime yapılan yatırım geleceğe yapılan yatırımdır. Kaliteli bir eğitim geleceğimiz olan tüm evlatlarımızın hakkıdır. Bizim için en büyük ödül yarınlarımızda, ülkemizin geleceğinde mutlu ve başarılı gençlerimizi görmektir. Bu yolda gayretimizin ödüllendirilmesi bizler için motivasyon kaynağı olmuştur. Bu ödülü tüm idealist eğitimcilerimiz adına alıyor, Protokol Dergisi’ne teşekkür ediyorum” dedi.
TANITICI REKLAM
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.