Orhangazi'de şehrin yöneticileri EML öğrencileri ile buluştu
Orhangazi'de şehrin yöneticileri EML öğrencileri ile buluştu
EĞİTİM / 21 Mayıs 2018
Yöneticiler yaklaşık 1 saat gençleri dinledi.
Orhangazi Kaymakamlığı ve Orhangazi Belediyesi tarafından Orhangazi’deki lise öğrencilerine yönelik düzenlenen Liseli Gençler Soruyor, Şehrin Yöneticileri Yanıtlıyor programı Orhangazi Mesleki Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinde yapıldı. Orhangazi Kaymakamı Dr.Yalçın Yılmaz, Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Orhangazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun, Orhangazi Emniyet Müdürü Ramiz Erçetin ve Orhangazi İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Mesut Köse Liseli öğrencilerle buluştular. Liseli gençler sordu, şehrin yöneticileri yanıtladı.
 
Gençler taleplerini sıraladı
 
Programda Endüstri Meslek Lisesi öğrencileri ilçenin tüm idarecilerine yönelik soru ve taleplerini sundu. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, belediye olarak bu yılı gençlik yılı ilan ettiklerini belirterek, bu kapsamda gençlerimiz için hem kültürel hem de sportif alanlarda yeni projelerimizi de hayata geçiriyoruz dedi. Çağlayan ayrıca gençler için eski Üniversite binasında gençlik merkezi oluşturduklarını belirterek, bu ve benzer çalışmalarımızla gençlerimize daha fazla hitap etmek onların taleplerine daha fazla karşılık vermeyi planlıyoruz dedi. 
 
Yöneticiler yaklaşık 1 saat gençleri dinledi
 
Programda şehrin yöneticileri yaklaşık 1 saat süre ile gençlerden gelen soruları yanıtladılar. Öğrencilerin okul çevresinde istedikleri park ve spor alanları, ulaşım ile ilgili talepleri de Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan tarafından program esnasında ilgili kurumlarla telefon irtibatı ile çözüme kavuşturuldu.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.