Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan çocuklara kitap okudu
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan çocuklara kitap okudu
EĞİTİM / 11 Nisan 2018
İşte tüm detaylar...
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Bursa Milli Eğitim Müdürlüğü gözetiminde düzenlenen "Her Yerde Okuyorum Projesi" kapsamında projenin Orhangazi’deki okullarından Cargill İlkokulunu ziyaret ederek burada iki sınıfta öğrencilere kitap okudu.
Orhangazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun’un da hazır bulunduğu kitap okuma organizasyonunda Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, çocuklara kitap okuduktan sonra kitap okumanın önemini de onlarla paylaştı. Kitap okuma organizasyonunda Cargill Okulunda öğrencilerin Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’a ilgisi büyüktü.
Bursa bölgesinde yürütülen ve Orhangazi’den Cargill ilkokulu ile Alitekin İlkokulunun dahil olduğu "Her Yerde Okuyorum Projesi" kapsamında Cargill İlkokulu Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ve Orhangazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun’u ağırladı.
SINIFLARDA ÖĞRENCİLERE KİTAP OKUDU
 
Okul müdürü ve projeyi yürüten öğretmenler tarafından ağırlanan Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, iki ayrı sınıfı ziyaret etti.
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan burada öğrencilere kitap okudu.
Öğrencilerin pür dikkat dinlediği Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, bir kitabı iki sınıfta öğrencilere okuduktan sonra çocuklara kitap okumanın faydalarını ve önemini anlattı.
 
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan; "Projenin kendilerini bile teşvik ettiğini belirterek, sizler kitap okudunuz biz bunu gördük biz de teşvik olduk. Sizin kitap okumanız hem sizlere fayda hem de diğer insanların sizi görerek kitap okumasına vesile oluyor. Sizler bizim geleceğimizsiniz. Sizlerin en iyi eğitimi alması ve sonrasında ülkesine faydalı bireyler olması bizler için çok önemli" dedi.
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan projeyi yürüten okul idaresi ve öğretmenlerini de kutladı.
Öğrenciler, kitap okuma organizasyonunda kendilerine kitap okuduğu için Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’a çiçek takdim etti.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.