PDR Zirvesinde, İstinye Üniversitesi Genel Sekreteri Burak Kılanç'a plaket
PDR Zirvesinde, İstinye Üniversitesi Genel Sekreteri Burak Kılanç'a plaket
EĞİTİM / 2 Nisan 2018
İstinye Üniversitesi Genel Sekreteri Burak Kılanç'a, İstinye Üniversitesinin de sponsorları arasında olduğu PDR Zirvesinde, İstinye Üniversitesi adına teşekkür plaketi takdim edildi.
PDR Alanında Türkiye'nin En Yüksek Katılımlı Zirvesi Gerçekleştirildi.
Yıldız Teknik Üniversitesi Öğrenci Dekanlığı ve Türk PDR-DER İstanbul Şubesi tarafından ortaklaşa düzenlenen, 5000’in üzerinde başvuru ve 2000’e yakın kabulle Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilen PDR Zirvesi, Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Bahri Şahin, İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Serkan Gür, Yıldız Teknik Üniversitesi Öğrenci Dekanı Prof.Dr. M.Engin Deniz ve İstinye Üniversitesi Genel Sekreteri Burak Kılanç birer konuşma yaptı. 
İstinye Üniversitesi Genel Sekreteri Burak Kılanç ve Akademisyenler Prof.Dr.Ragıp Özyürek, Prof.Dr.Erdinç Öztürk, Prof.Dr.Binnur Yeşilyaprak’ın katılımlarıyla PDR alanında yapıcı fikir alışverişlerinin gerçekleştirildiği zirve, ülkemizdeki en yüksek katılımlı zirve olarak tarihe geçti.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.