Çarem'den engelliler günü spotu ile anlamlı teşekkür
Çarem'den engelliler günü spotu ile anlamlı teşekkür
EĞİTİM / 15 Aralık 2017
İşte tüm detaylar...
TANITICI REKLAM
 
Çarem 2 Bakım Merkezinde kalan Bakıma muhtaç bireyler 3 Aralık Dünya Engelliler Günü anısına bir video spot yayınladı.
Video da gayet rahat ve mutlu oldukları görülen bakıma muhtaç bireyler bu imkanı sağlayanlara  teşekkür ederlerken görülüyor. 
Video Merkezde kalan engelliler uyurken uyanıyor ve oturarak devletimize duacıyız şeklinde videoya başlıyorlar sonrasında yürürken bahçede yemek yerken sağlık hizmeti alırken psikolojik terapi alırken otururken ve çeşitli sosyal ortamlarda kalırken Devletimize, milletimize, hükümetimize duacıyız şeklinde devam ediyor, video klibin sonlarına doğru bahçede toplanarak Cumhurbaşkanımıza duacıyız diye dua eden merkez sakinlerinin mutlulukları duygusal sahneler oluşturuyor.
En sonda ise yazı ile ve seslendirme ile başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere değerli Başbakanımıza, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'na, Maliye Bakanlığı'na, Sağlık Bakanlığı'na ve emeği geçen tüm Bakanlıklara, müsteşarlara, genel müdürlere, daire başkanlarına ve emeği geçen tüm bürokrat ve sivil dostlarımıza teşekkür ederiz diyerek klip sonlanıyor.
Bu anlamlı spot ile yapılanlara teşekkür eden merkez sakinlerine başta Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı olmak üzere bir çok devlet kademesinden teşekkür yağıyor.
10 yıl önce bu imkanların hayal bile edilemediğini söyleyen bakıma muhtaç bireyler ve aileleri bu imkanların kazandırılmasına vesile olanlara sürekli duacı olduklarının bilinmesini istediklerini ve bunu bu spotla kamuoyuna anlatmaya çalıştıklarını söylediler.

TANITICI REKLAM

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.