Aksa Koleji Sultangazi Kampüsü'nde "Yarınlar için güçlü adımlar, bugünden başlar!"
Aksa Koleji Sultangazi Kampüsü'nde
EĞİTİM / 25 Kasım 2017
Sizleri de Sultangazi Aksa Okullarındaki yerinizi almaya davet ediyoruz.
TANITICI REKLAM
Sultangazi'de  2016-2017 eğitim öğretim yılında faaliyete geçen kampüsümüz, eğitime yeni bir bakış açısı kazandırarak akademik eğitim ve rehberlikle hem velilerimizin hem öğrencilerimizin beklentilerine cevap vermektedir. Sizleri de Sultangazi Aksa Okullarındaki yerinize almaya davet ediyoruz.
AKSA Okulları olarak  " Yarınlar için güçlü adımlar, bugünden başlar " anlayışıyla öğrencilerimizin anaokulundan başlayarak ilkokul ve ortaokuldaki hem akademik hem kişisel gelişimlerini tamamlamak, Çocuklarımızda var olan üstün nitelikleri her yönüyle açığa çıkarmak için gerekli tüm koşulları oluşturmak, "Her çocuk eşsizdir" anlayışıyla farklı zekâ, yetenek, ilgi ve kişilik özelliklerine sahip öğrencilerimizde özgün ve ayrıcalıklı eğitim modelimizle tam öğrenmeyi sağlamak, Başarıyı hedefleyen, öğrenmekten zevk alan, sorgulayabilen, sorularının cevaplarını araştırabilen ve sosyal çevresiyle uyumlu, duyarlı, hoşgörülü, özgüveni yüksek, farklılıklarını ortaya koyarak yeteneği ve ilgi alanları doğrultusunda hareket eden bireyler yetiştirmek, “Merak eden çocuk öğrenir.” anlayışıyla öğrencilerimizin öğrenme isteğini araştırma ve yaratıcılığa dönüştürmek ve projeler üretmelerini sağlamak hedefimizdir.
 
Sürekli gelişen ve değişen eğitim sisteminde anaokul, ilkokul ve ortaokul öğrencilerimizi akademik yeterliliğe ulaşmış, yabancı dil seviyesini üst noktalara taşımış, sosyal statüsünün bilincinde olan ve hayatı daha doğru anlamlandıran bireyler  yetiştirerek,  köklü eğitim öğretim yapımız ve bireylerin kişisel potansiyelini sonuna kadar geliştirmelerine 
olanak sağlayan eğitim ortamımızla bilimsel düşünen, anlayan, yorumlayan, bilgi üreten, sorun çözen, dünya insanları yetiştirmeyi amaçlıyoruz.
Eğitim ve öğretimi çağdaş bir altyapıyla evrensel standartlarda yürüterek, kuruluşunda olduğu gibi gelecekte de  başarı, kalite, güven ve huzurun odağı olarak ülkemizde örnek gösterilen kurumlar arasında yer alma hedefinde yürüyoruz..
 
Aksa Okulları olarak köklü eğitim öğretim yapımız ve bireylerin kişisel potansiyelini sonuna kadar geliştirmelerine olanak sağlayan eğitim ortamımızla bilimsel düşünen, anlayan, yorumlayan, bilgi üreten, sorun çözen, dünya insanları yetiştirmeyi amaçlıyoruz.
 
Okul + Yeni Lise Hazırlık Sistemi & Danışmanlık Sistemi & Etüt Sistemi
Aksa Kolejinde İngilizce Eğitimi
 
“Konuşturan İngilizce”  İngilizce okuyor, yazıyor ve konuşuyorum.
 
Aksa’da İngilizce eğitimi, Anasınıfından itibaren Common European Framework(CEFR) - Avrupa Ortak Dil Kriterlerine paralel hedefler belirlenmektedir.
 
AKSA Kolejinde yaşayarak öğrenme prensibinin bir gereği olarak Fen Laboratuvarı, Teknoloji Tasarım Laboratuvarı, Görsel Sanatlar Laboratuvarı, Müzik ve Gösteri Salonu, Bilişim Ve Yazılım Laboratuvarı öğrencilerimizin teorik bilgilerini uygulaması için hizmetindedir.Bu laboratuvarların her biri öğrencilerin gelişim düzeylerine uygun olarak tasarlanmış olup, bilgi birikimlerine yeni alt yapılar oluşturabilecekleri ortamlardır.
 
Aksa Koleji Sultangazi Kampüsü
İsmetpaşa Mah. 94. Sokak No:2 
Sultangazi/İSTANBUL
 
Telefon : 0212 619 25 72 
Telefon : 0212 619 65 85 
sultangazi@aksakoleji.com.tr
 
TANITICI REKLAM
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.