clubsoleklamsol
clubsag
clubfamila
Üsküdar Belediyesi'nin yaz dönemi en güzel okulları eğitime başlıyor
Üsküdar Belediyesi'nin yaz dönemi en güzel okulları eğitime başlıyor
EĞİTİM / 30 Haziran 2017
Üsküdar Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde 3-28 Temmuz tarihleri arasında hizmet verecek olan Bilgi Evleri, Çocuk Akademileri ve Çocuk Üniversitesi yaz okulları tamamlanan kayıt işlemlerinin ardından eğitime başlıyor.
Eğitime verdiği destekle her zaman ön planda olan Üsküdar Belediyesi, öğrencilerin yaz tatilini hem eğlenerek hem de öğrenerek geçirmelerini hedefliyor. Bu kapsamda hazırlanan eğitim programları Üsküdar Belediyesi Bilgi Evleri, Çocuk Akademileri ve Çocuk Üniversitesinde uygulanacak.
 
Yaz okulları eğitim programları içerisinde yer alan; Kuran-ı Kerim, itikat, ibadet, ahlak, siyer, öncü şahsiyetler, adab-ı muaşeret, drama, sanat atölyeleri, maharetli eller, tatlım tatlım atölyesi, su oyunları, permakültür, sinema saati, bilgisayar oyunları, yaşam becerileri, kitaplı kurabiye saati, okçuluk, akıl oyunları, geleneksel çocuk oyunları, yüzme, basketbol, voleybol, futbol, piknik ve geziler gibi birbirinden farklı öğretici ve eğlendirici etklinliklerle öğrenciler yaz tatilini dolu dolu geçirecek.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.