cihangilsag
cihanhisag
cihangirust
DEVA Partisi İstanbul İl Başkanı Mehmet Gürol Ayan: Hristiyan dünyasının Noel Yortusunu en samimi duygularımızla kutlarız
DEVA Partisi İstanbul İl Başkanı Mehmet Gürol Ayan: Hristiyan dünyasının Noel Yortusunu en samimi duygularımızla kutlarız
DÜNYA / 25 Aralık 2020
İşte detay...
DEVA Partisi (Demokrasi ve Atılım) İstanbul İl Başkanı Mehmet Gürol Ayan, her yıl 25 Aralık tarihinde Hz.İsa'nın doğumunun kutlandığı Hristiyan Bayramı olan Noel Yortusu münasebetiyle bir mesaj yayınladı.
 
İl Başkanı Mehmet Gürol Ayan yayınladığı mesajda şunları ifade etti:
 
Anadolu medeniyetimizin getirdiği hoşgörü, kardeşlik, karşılıklı sevgi ve saygı içinde; kendi din, kültür ve geleneklerini özgürce sürdürebilen ülkemizdeki Hristiyan vatandaşlarımızın ve tüm Hristiyan dünyasının Noel Yortusunu en samimi duygularımızla kutlarız.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MEHMET GÜROL AYAN KİMDİR?
 
İş insanı M. Gürol Ayan, 1994 yılında Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun olmasının ardından 2006 yılında New York University'de tasarım eğitimi aldı.
 
1970 Doğumlu Mehmet Gürol Ayan meslek hayatına 1996 yılında başladı. 2000 Yılında aydınlatma sektöründe kendi şirketini kuran Ayan, 2006 yılında şirketinin faaliyetlerini Amerika'ya da taşıyarak genişletmiştir, müze tasarımları ve kentsel aydınlatma alanlarında da faaliyet göstermektedir.
 
Galatasaray Spor Kulübü Denetim Kurulu Üyesi olup hâlen Galatasaray Düşünce Derneği Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmekte olan M. Gürol Ayan evli ve iki çocuk babasıdır.
 
(KAYNAK: NAME HABER)

 

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.