Ömür Kahraman yazılarıyla NAME HABER'de...
Ömür Kahraman yazılarıyla NAME HABER'de...
DÜNYA / 31 Ekim 2018
İşte detay...

THY (Türk Hava Yolları) İtalya Bari Genel Müdürü Ömür Kahraman hanımefendi, yazılarıyla Haber Sitemiz NAME HABER ( www.namehaber.com )'da...

TÜRK HAVA YOLLARI BARİ GENEL MÜDÜRÜ

Ömür Kahraman kimdir?

1972 Tekirdağ doğumludur.

Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi, Edebiyat Fakültesi Arap Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde 1994 yılında tamamlayan Ömür Kahraman, yüksek lisansının ilkini 2008 yılında Bahçeşehir Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamlamış, ikincisini 2010 yılında Bahçeşehir Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü İngilizce İşletme Programı’nda tamamlamış, doktora derslerini ise Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Bölümü Yönetim ve Organizasyon programında %100 burslu öğrenci statüsünde tamamlamıştır, yeterlilik aşamasındadır. 

1989 Yılından beri özel sektörde Turizm, Havacılık, Ulaştırma ve İç Denetim alanlarında görev yapan Ömür Kahraman, 2017 yılı itibarı ile İstinye Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu’nda yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak akademik kadroda yer almaktadır.

Halen THY (Türk Hava Yolları) İtalya Bari Genel Müdürü olarak çalışan Ömür Kahraman İngilizce, Arapça ve Almanca bilmektedir.

Evli ve 24 yaşında bir oğlu vardır.

NAME HABER

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.